Keins un Teivzs kopā gūst deviņus punktus un sarūpē “Capitals” piekto zaudējumu pēc kārtas

20/01/2019 22:38

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) jau piekto zaudējumu pēc kārtas cietusi esošā Stenlija kausa īpašniece Vašingtona “Capitals”, kas izbraukumā ļoti rezultatīvā mačā ar 5:8 (1:3, 1:1, 3:4) piekāpās Čikāgas “Blackhawks”.

Mājinieki jau astotajā minūtē pēc Brendona Sāda un Patrika Keina precīzajiem metieniem izvirzījās priekšā ar 2:0, bet pirmā perioda 15. minūtē Džonatans Teivzs panāca 3:1. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar precīziem raidījumiem, savukārt noslēdzošā perioda ievadā Džons Kārlsons panāca “Capitals” vēl cerīgo rezultātu 3:4.

Mača turpinājums ASV galvaspilsētas klubam gan nebija tik sekmīgs, jo Keins drīz vien atjaunoja divu vārtu pārsvaru (5:3), savukārt 48. minūtē Teivzs “Capitals” cietoksnī raidīja jau sesto ripu. Stenlija kausa turētāji tomēr vēl neizkāra balto karogu – vēl vienu reizi precīzs bija Kārlsons, savukārt Mets Niskanens 54. minūtē jau samazināja deficītu līdz minimumam (5:6).

Laimīga izglābšanās gan nesekoja, jo Teivzs  drīz vien guva savus trešos vārtus un noformēja “hat-trick”, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē ripu jau tukšos “Capitals” vārtos raidīja Dilans Stroums.

“Blackhawks” kapteinis Teivzs trim precīzajiem metieniem pievienoja arī divas rezultatīvas piespēles, savukārt četrus punktus (2+2) nopelnīja arī viņa maiņas partneris Keins.

Uzvara ļauj Čikāgas klubam pārtraukt piecu zaudējumu sēriju un ar iekrātajiem 43 punktiem 50 spēlēs izrāpties no pēdējās vietas Rietumu konferences kopvērtējumā. Tikmēr “Capitals” ar 48 spēlēs iekrājusi par deviņiem punktiem vairāk, kas austrumos dod piekto vietu.