Keita gūst ātrākos “Liverpool” vārtus Premjerlīgas vēsturē un kaldina graujošu uzvaru (VIDEO)

26/04/2019 23:58

Anglijas futbola Premjerlīgas 36. spēļu kārtā viena no turnīra favorītēm “Liverpool” savā laukumā ar 5:0 (3:0) sagrāva Hadersfīldas “Town” komandu.

Jua mača 15. sekundē mājinieki izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Nabī Keita. Tie bija ātrākie vārti “Liverpool” komandai Premjerlīgas vēsturē. 23. minūtē Sadio Manē pārsvaru dubultoja. Pirmā puslaika beigās Mohameds Salāhs panāca jau graujošo 3:0.

Otrajā puslaikā Manē guva savus otros vārtus un panāca 4:0, bet punktu mačam 83. minūtē pielika Salāhs – 5:0.

Pēc šī panākuma “Liverpool” atguva Premjerlīgas līder godu, apsteidzot tuvāko sekotāju par diviem punktiem.

“Liverpool” šis bija jau septītais panākums pēc kārtas Premjerlīgā, kamēr Hadersfīldas “Town” piedzīvoja astoto zaudējumu pēdējos astoņos mačos.