Ķekava izlaiž četru vārtu pārsvaru, bet tāpat tiek pie uzvaras

13/09/2022 22:48
FK Ķekava

“Ķekavas” komanda otrdien svinēja uzvaru “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra sezonas otrajā mačā. Ķekavnieki savā laukumā ar 6:5 (4:1, 0:3, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja “Irlavas” florbolistus, kuri kļuvuši par virslīgas līderiem.

Laukuma saimnieki pēc vairāk nekā nospēlētām 17 minūtēm ieguva vadību ar 4:0, taču līdz mača vidum viesi panāca neizšķirtu. Trešajā periodā “Ķekava” atgriezās vadībā, bet “Irlava” vēlreiz izlīdzināja rezultātu. Mačs turpinājās papildlaikā, kura trešajā minūtē Antons Žuks izrāva mājiniekiem uzvaru.

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Toms Ķeirāns un Ralfs Orste, bet pretiniekiem visos piecos vārtos piedalījās Kristaps Kazlovskis, kuram bija divi precīzi metieni un trīs rezultatīvas piespēles. Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 11 komandas, bet sieviešu sacensībās startēs sešas vienības.

Florbola līgas komandas šosezon aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūs izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas notiks “Arēnā Rīga” 2023.gada 15.aprīlī. Pagājušās sezonas finālmačā ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.