“Ķekavas Bulldogs/NND” dienas vienīgajā spēlē uzvar “Līgatni”

08/11/2020 15:17
Ķekavas Bulldogs/NND

“Ķekavas Bulldogs”/NND komanda svētdien “Elvi” florbola virslīgas spēlē uzvarēja turnīra tabulā netālu esošo “Līgatni”.

“Ķekavas Bulldogs”/NND viesos ar 6:2 (3:0, 1:1, 2:1) uzvarēja “Līgatne”, abām komandām šosezon tiekoties jau otro reizi.

Valērija Stankuna, Anda Luža un Līga Vancāne ar vārtu guvumiem izcēlās jau pirmajā periodā, ieliekot stingrus pamatus otrajam panākumam pret Līgatnes klubu. Anna Ankudinova otrās trešdaļas sākumā jau panāca drošo 4:0, savukārt līdz spēles beigām Ķekavas vienībā vēl izcēlās arī Vancāne un Anna Mūrniece.

Līgatnes vienībā vārtus iesita Laura Vancāne un Liene Admane.

Turnīra vadībā ar 18 punktiem septiņās spēlēs ir “Ķekavas Bulldogs”/NND, par sešiem punktiem mazāk četros mačos ir “Rubenei”, kamēr vadošo trijnieku ar deviņiem punktiem piecās spēlēs noslēdz “Līgatne”. Tālāk ar astoņiem punktiem četrās spēlēs seko “Rubene 1”, “Ķekava” trīs dueļos iekrājusi sešus punktus, Cēsu “Lekringam”, aizvadot par spēli vairāk, ir četri punkti, bet “Irlava”/”Tukums” un NND/RJTC pie punktiem nav tikušas.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.