“Ķekavas” florbolisti garantē pozīciju izslēgšanas turnīrā

19/05/2021 23:35
FK Ķekava

“Ķekavas” komanda trešdien nodrošināja vietu “Elvi Florbola līgas” vīriešu čempionāta izslēgšanas turnīrā. Ķekavnieki viesos ar rezultātu 8:7 (2:3, 2:2, 3:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Talsu NSS/”Krauzers” komandu.

Mačā, kurā nevienai no komandām pārsvars nebija lielāks par diviem vārtiem, uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Renāts Degins. Viesiem trīs vārti un viena rezultatīva piespēle bija Klāvam Jansonam, bet divus vārtus guva Degins. Talsiniekiem divus vārtus guva un divreiz rezultatīvi piespēlēja Andrejs Šķerbergs.

Citā spēlē “Apelsīns”/”Oxdog Ulbroka” mājās ar rezultātu 14:4 (5:1, 3:1, 6:2) uzveica RTU/”Rockets” komandu. Uzvarētājiem ar četriem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rolands Kovaļevskis, 3+2 iekrāja Daniels Jānis Anis, bet ar četriem punktiem spēli noslēdza Matīss Kristians Morozovs (2+2) un Latvijas florbola leģenda Atis Blinds (1+3). Ciemiņiem divus vārtus guva Artūrs Jansons. Vēl trešdien Cēsu “Lekrings” savā laukumā ar rezultātu 8:3 (2:1, 3:1, 3:1) uzvarēja “Bausku”. Cēsniekiem ar “hat-trick” izcēlās Kevins Šmits, tāpat trīs punkti bija vienus vārtus guvušajam Jorenam Malkavam.

Paredzēts, ka pēc regulārā čempionāta “play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem. Tāpat plānots, ka fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos. Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.