Kēls: Beigās puiši sāka gaidīt, ka spēle beigsies pati no sevis

Avo Kēls, sportazinas.com
Foto: volejbols.lv

Latvijas vīriešu volejbola izlases galvenais treneris sarunā ar Latvijas volejbola federāciju (LVF) komentēja viņa vadītās komandas pēdējo spēli, kurā Latvija apspēlēja Slovākijas izlasi ar 3:1 (25:22, 25:15, 16:25, 25:21), taču neiekļuva CEV Eiropas volejbola Zelta līgas Final 4.

“Šodien mums bija daudz labāka serve. Jā, bija kļūdas, bet bija arī 8 “eisi”. Kopumā apmierināja sadarbība “bloks-aizsardzība”. Pēdējā setā spēli varējām beigt ātrāk, jo puiši pārliecinoši aizvadīja lielāko seta daļu, taču beigās sāka gaidīt, ka spēle beigsies pati no sevis. Bet viss ir labs, kas labi beidzas”, teica Kēls.

“Īpaši vēlos paslavēt Denisu Petrovu. Viņš “saraustīja” Slovākijas bloķētājus tā, ka brīžiem pretinieks vairs nesaprata, kur tiks veidota mūsu saspēle. Pirms turnīra lielākais mērķis bija iespēlēt pēc iespējas vairāk spēlētāju, bet pēc otrās uzvaras, protams, sākām vairāk domāt par trešo un iespējām pacīnīties par uzvaru grupā”, turpināja speciālists.

“Spēlē pret Turciju primāri centīsimies noturēt savu spēles kvalitāti, bet ņemot vērā, ka rezultāts būs otršķirīgs, iespējams, ka laukumā tiks vairāk rezervē bijuši spēlētāji”, sastāvu pēdējai spēlei ieskicēja Kēls.

Tikmēr Latvijas izlases 1. tempa uzbrucējs Zigurds Adamovičs atzīmēja, ka nav pierasts spēlēt pie šādas temperatūras: “Sākumā bija grūti pierast pie lielā karstuma zālē, bet kopumā šodien nospēlējām ļoti labi. Treneri bija labi izanalizējuši pretiniekus un, lai arī pretinieks veidoja ātru saspēli, blokā spēlēt bija vieglāk. Šeit bija mājīga zāle un komandai arī labi izdevās uzservēt. ”

Pēdējo mājas spēli aizvadīs svētdien, 16. jūnijā, plkst. 18.00 Daugavas Sporta namā pret Turciju.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par