Ķēniņa komanda sagrauj Merzļikinu, zaudējums arī Punnenovam

02/01/2018 23:15
Elvis Merzļikins, Sportazinas.com

Šodien Šveices augstākajā hokeja līgā uzvaru svinēja latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes ”Lions”, kas savās mājās sagrāva sava tautieša Elvja Merzļikina ”Lugano” 6:1.

Ķēniņš nav spēlējis jau kopš 10. decembra un arī šodienas mačā nepiedalījās. Savukārt Merzļikins nospēlēja visu spēli, kas nebija no veiksmīgākajām. Elvis atvairīja 37 no 43 pretinieku metieniem, tomēr mača laikā tā arī netika nomainīts pret rezerves vārtsargu.

Pirmo trešdaļu latvietis nostāvēja sausā, bet otrajā ielaida veselus četrus vārtus. Vēl divi iekrita trešajā trešdaļā un rezultātā graujošs zaudējums. Vienīgos vārtus ”Lugano” iemeta pēdējā trešdaļā, kad tika realizēts vairākums.

”Lugano” vienība piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas un sesto pēdējos septiņos mačos, tomēr kopvērtējumā tāpat  atrodas otrajā vietā. Savukārt Cīrihe atrodas piektajā vietā.

Zaudējumu cieta arī otra latviešu vārtsarga Šveicē Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau ”Tigers”, kas ar rezultātu 2:4 zaudēja ”Servette”. Punnenovs spēlēja visu maču, pirmajā trešdaļā ielaižot divus vārtus, bet katrā nākamajā pa vienai.

”Tigers” pēc zaudējuma tādējādi kopvērtējumā atrodas devītajā vietā 12 komandu konkurencē. Ja Punnenova vienība turnīra noslēgumā nepakāpsies vismaz uz astoto vietu, ”Tigers” būs jācīnās izslēgšanas cīņās par palikšanu līgā.