Ķēniņa pārstāvētā vienība paraksta pārbaudes līgumu ar vēl vienu latviešu hokejistu

Rihards Puide, sportazinas.com
Rihards Puide | Foto: "Planete Hockey"

Šveices hokeja līgas (NLA) klubs “” parakstījis pārbaudes kontraktus ar sešiem jaunajiem spēlētājiem, kuru starpā arī 23 gadus vecais latvietis .

Aizvadītajā sezonā uzbrucējs pārstāvēja Šveices pēc spēka otrās līgas (NLB) klubu “Lions” no Kisnahtas, kas ir NLA vienības Cīrihes “Lions” fārmklubs. 44 pamatturnīra spēlēs viņš atzīmējās ar trīs vārtiem un astoņām piespēlēm, savukārt piecās “play-off” cīņās hokejistam viena piespēle.

Puide spēlē Šveicē kopš 15 gadu vecumā un vairs neskaitās leģionārs. Ja uzbrucējam izdosies izcīnīt vietu “Lausanne” vienībā, viņam tā būs debija Šveices spēcīgākajā līgā. Iepriekšējo trīs gadu laikā viņš spēlēja NLB un rezultatīvāko sniegumu demonstrēja 2018./2019. gada sezonā, kad 44 pamatturnīra mačos sakrāja 17 (6+11) punktus.

Uzbrucēju regulāri izsauca uz Latvijas jaunatnes izlasēm. Valstsvienības rindās Puide spēlēja vienā U18 un divos U20 čempionātos.

Aizvadītajā sezonā “Lausanne” spēlēja vēl viens latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš. 44 spēlēs Latvijas izlases uzbrucējs iemeta piecas ripas un atdeva 15 piespēles. Arī Ķēniņš karjeras lielāko daļu pavadījis Šveicē. Šajā valstī viņš ieradās 2007. gadā un ārpus tās spēlēja vien no 2014. līdz 2016. gadam, kad mēģināja nostiprināties Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par