Ķēniņa vārtu guvums nepalīdz “Lausanne” uzvarēt Smirnova klubu

23/11/2019 23:49

Latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa vārtu guvums sestdien Šveices Nacionālās līgas (NLA) mačā nepalīdzēja viņa pārstāvētajai “Lausanne” vienībai izcīnīt uzvaru.

Lozannas komanda ar 2:3 spraigā cīņā papildlaikā atzina cita latviešu uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētās Ženēvas “Sevette” pārākumu.

Ķēniņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bet vienreiz arī pārspēja pretinieku vārtsargu. Latvietis guva komandas pirmos vārtus, kā arī spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Smirnovs spēlēja 15 minūtes un piecas sekundes. Viņš šajā spēlē izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī zaudēja visos četros iemetienos.

Smirnovs šosezon ar 10 (3+7) punktiem 23 mačos ir sestais rezultatīvākais “Servette” spēlētājs, bet Ķēniņš 22 mačos iekrājis 11 (2+9) punktus, kas ir devītais rādītājs “Lausanne” komandā.

Tikmēr citā šodienas mačā rezervē palika vārtsargs Ivars Punnenovs, kura pārstāvētā Langnau “Tigers” ar 2:3 piekāpās “Zug” vienībai. Punnenova konkurents Damjano Čačio atvairīja 27 no 30 pretinieku metieniem.