Ķēniņam negatīva lietderība, Punnenovam 29 atvairīti metieni komandas zaudējumā

27/11/2022 11:28
Ivars Punnenovs

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien atvairīja 29 metienus Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē, taču neglāba viņa un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto “Lausanne” komandu no zaudējuma. Lozannas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) atzina “Fribourg-Gotteron” pārākumu.

Ceturto ripu viesi ieraidīja tukšos vārtos pēc tam, kad Punnenovu nomainīja sestais laukuma spēlētājs.Latvijas vārtsargs šajā sezonā 20 mačos vidēji ielaidis 2,66 ripas un atvairījis 91,75% metienu, abos statistikas rādītājos ieņemot vietas līgas labāko vārtsargu desmitniekā. Ķēniņš sestdien uz ledus pavadīja 11 minūtes un 53 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Turpretī uzvaru sestdien svinēja uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas viesos ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja “Kloten” hokejistus. Smirnovs uz ledus pavadītajās astoņās minūtēs un 45 sekundēs uzvarēja divos no trīs iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1, jo bija laukumā vienīgajos ielaistajos vārtos, kamēr Smons divu minūšu un 41 sekundes laikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Turnīra tabulā līdervienība ir “Servette”, kas 24 mačos izcīnījusi 55 punktus, bet “Lausanne” ar 28 punktiem 25 spēlēs atrodas priekšpēdējā vietā 14 komandu konkurencē. Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja “Zug” hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes “Lions”.