Ķēniņam neveiksme trešajā papildlaikā Šveices čempionāta ceturtdaļfinālā

30/03/2022 11:41
Ronalds Ķēniņš

Zaudējumu Šveices augstākās hokeja līgas (NL) ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā otrdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” vienība, kas viesos ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “Fribourg-Gotteron” komandai. Sērijā līdz četrām uzvarām “Lausanne” nonākusi iedzinējos ar 1-2.

Ķēniņš laukuma pavadīja 29 minūtes un septiņas sekundes, izpildīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Uzvaras vārtus mājinieki guva trešajā papildlaikā, kad mača 105.minūtē precīzs metiens padevās Filipam Fureram.

Citā ceturtdaļfināla mačā zaudējumu cieta Mika Indraša pārstāvētā “Biel-Bienne”, kas savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Cīrihes “Lions”. Indrašis pieteikumā nebija, bet sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2. Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas “Servette” piekāpās “Zug” hokejistiem.