Ķēniņam piespēle “Lausanne” zaudējumā

26/01/2020 12:33

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās līgas (NLA) mačā, taču neglāba “Lausanne” komandu no zaudējuma.

“Lausanne” savā laukumā ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) atzina “Fribourg-Gotteron” pārākumu.

Ķēniņš ar piespēli atzīmējās mača vidū, kad Lozannas hokejisti guva savus vienīgos vārtus spēlē un panāca 1:1. Uzreiz pēc gūtajiem vārtiem latviešu hokejists saņēma desmit minūšu disciplināro sodu. Viņš uz ledus pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, tika pie 12 soda minūtēm un pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latvijas izlases uzbrucējs šajā sezonā 36 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis 15 rezultatīvas piespēles, komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņemot sesto vietu.

Tāpat zaudējumu sestdien cieta vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers”, kas viesos ar 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) piekāpās “Ambri-Piotta” hokejistiem.

Punnenovs viesu rindās vārtos tika galā ar 28 no 31 metiena, atvairīdams 90,32% raidījumu. Tikmēr Andersons piecu minūšu un septiņu sekunžu laikā vienu reizi meta pa vārtiem un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Turpretī uzvaru svinēja uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas viesos ar 4:3 (2:2, 1:0, 0:1, 1:0) pārspēja “Bern” vienību.

Smirnovs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja divos no deviņiem iemetieniem un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Smons piecās minūtēs un 52 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu raidījumu un arī tika pie neitrālas lietderības.

“Servette” ar 70 punktiem 41 mačā ieņem trešo pozīciju, “Laussane” 37 spēlēs iekrājusi 57 punktus, kas dod septīto vietu, bet pozīciju zemāk ir “Tigers”, kas 40 dueļos nopelnījusi 54 punktus.