Ķēniņam rezultatīva piespēle “Laussane” panākumā

28/10/2020 09:50
Ronalds Ķēniņš

Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien Šveices augstākās līgas spēlē rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtu guvumā, palīdzot savai komandai “Laussane” uzvarēt papildlaikā.

“Laussane” savā laukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja “Lugano”.

Ķēniņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 35 sekundes, no kurām trīs minūtes nospēlētas vairākumā. Uzbrucējs rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtos, kas gūti papildlaikā, bet vēl iepriekš viņš arī izdarīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu, zaudēja vienīgajā iemetienā un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderību +1.

Uzvaras Lozzanas komandai turnīra tabulā ļāva pakāpties uz pirmo vietu.

Tāpat papildlaiku spiesta bija aizvadīt latviešu pārstāvētā Langnau “Tigers”, kas mājās ar 3:4 (1:1, 0:1, 2:1, 0:1) piekāpās “Fribourg-Gotteron” vienībai.

Uzbrucējs Rihards Melnalksnis laukumā pavadīja nedaudz vairāk nekā deviņas minūtes, to laikā uzvarot sešu no desmit iemetieniem. Viņš spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, kamēr Toma Andersona vārds pieteikumā nebija atrodams.

Vārtsargs Ivars Punnenovs tvēra 25 no 29 metieniem, atvairīdams 86,21% raidījumu.

Laukumā devās arī Ženēvas “Servette”, mājās ar 5:3 (1:0, 2:0, 2:3) uzvarot “Bern”.

Uzbrucējs Deniss Smirnovs laukumā bija nedaudz vairāk nekā astoņas minūtes, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Ēriks Fērs.

Šveices čempionāta vadībā pēc deviņām spēlēm ar 19 punktiem ir “Laussane”, Ženēvas klubs sešos mačos iekrājis 12 punktus un ierindojas ceturtajā pozīcijā, kamēr “Tigers” septiņos dueļos izcīnījusi piecus punktus un ieņem 11.vietu starp 12 komandām.