Ķēniņam rezultatīva piespēle “Laussane” zaudējumā Šveices līgas “play-off”

22/03/2019 00:22
Ronalds Ķēniņš

Latviešu hokeja uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices nacionālās līgas (NLA) komanda “Laussane” izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sestajā mačā viesos ar 2:4 piekāpās vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētajai Langnavas “Tigers”.

Ķēniņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 20 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja piecus metienus pa vārdiem un uzspēlēja nepilnas trīs minūtes skaitliskajā vairākumā. Punnenovs šai spēlei netika pieteikts, jo ārstē savainojumu.

Jau pirmajā periodā mājinieki ieguva divu vārtu pārsvaru, bet otrajā spēles nogrieznī viesi vienus vārtus atguva. Tieši pirmajos vārtos rezultatīvu piespēli atdeva Ķēniņš. Otrā perioda beigās mājinieki atjaunoja triju vārtu pārsvaru.

Spēles noslēdzošajā nogrieznī viesi atkal pietuvojā, bet ar to bija par maz. Minūti pirms mača beigām punktu mačam pielika Harri Pesonens – 4:2.

Harija Vītoliņa trenētā “Davos” savā laukumā ar 1:2 piekāpās Frīburas “Gotteron”. “Davos” komandai šī zaudējuma dēļ 26. martā sāksies “play-off” sērija ar Rapersvīlas “Lakers” par to, lai noskaidrotu, kurai komandai būs jāspēlē par vietas saglabāšanu NLA augstākajā divīzijā ar pēc spēka Šveices otrās līgas uzvarētāju.