Ķēniņam rezultatīva piespēle, Merzļikinam pieci ielaisti vārti Šveicē

24/11/2018 23:40

Šveices augstākajā hokeja līgā ar rezultatīvu piespēli izcēlies latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kura pārstāvētā “Lausanne” izbraukumā ar 1:2 piekāpās “Ambri-Piotta” vienībai.

Ķēniņš asistēja Lukasam Frikam, kad tas otrā perioda vidusdaļā izlīdzināja spēles rezultātu (1:1).

Kopumā Ķēniņš laukumā pavadīja 18:18 minūtes, izceļoties arī ar diviem metieniem pa vārtiem. Sezonā aizvadītajās 23 spēlēs Ķēniņš guvis četrus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē vārtsargs Elvis Merzļikins atvairīja 20 no 25 pretinieku izdarītajiem metieniem, taču viņa “Lugano” ar 3:6 kapitulēja Rapersvīlas “Lakers” priekšā.

Visbeidzot otro panākumu pēc kārtas izcīnījusi Langnavas “Tigers”, kas viesos ar 3:1 apspēlēja “Bern”.

Punnenovs tīģeru uzvaru kaldināja ar 30 atvairītiem metieniem.

“Lausanne” ar 23 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem ir piektajā, “Lugano” ar 21 mačā iegūtiem 32 punktiem ir astotā, kamēr “Tigers” ar 21 cīņā nopelnītiem 38 punktiem ir otrajā vietā.

Savukārt Zviedrijas augstākajā hokeja līgā Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” viesos ar 1:4 atzina “Djurgardens” pārākumu.

Ābols šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja piecus spēka paņēmienus, uzvarēja 42,11% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas hokejists šosezon 13 mačos guvis piecus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

20 spēlēs “Orebro” ir ieguvusi 21 punku, kas dod 13. vietu 14 komandu konkurencē.