Ķēniņam rezultatīva piespēle uzvarā pār Punnenova “Tigers”

01/12/2018 22:58
Ronalds Ķēniņš

Ar savu kārtējo rezultativitātes punktu sezonā Šveices hokeja superlīgā izcēlies latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kura pārstāvētā “Lausanne” mājās ar rezultātu 4:2 apspēlēja vārtsarga Ivara Punnenova Langnavas “Tigers”.

Ķēniņš “Lausanne” pirmo vārtu guvumā (1:0) pirmā perioda izskaņā izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Turpinājumā mājinieki savu pārsvaru dubultoja, tomēr “Tigers” vēlāk spēja atspēlēties (2:2).

Mača noslēgumā gan veiksmīgāki bija Lozannas hokejisti – 4:2. Tādējādi Ķēniņa komanda pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Latviešu uzbrucējs laukumā bija 18:24 minūtes, izceļoties arī ar vienu uzvarētu iemetienu, vienu metienu pa vārtiem un lietderības koeficientu +1.

Sezonā kopumā Ķēniņš 24 spēlēs ir iekrājis piecus vārtu guvumus un desmit rezultatīvas piespēles.

Savukārt vārtsargs Ivars Punnenovs šovakar palika “Tigers” komandas rezervē.

“Lausanne” ar 40 punktiem Šveices čempionātā ieņem ceturto vietu, bet “Tigers”, kurai ir par diviem punktiem mazāk, atrodas piektajā pozīcijā.

Savukārt Zviedrijas augstākajā hokeja līgā cita uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” viesos ar 1:2 pagarinājumā atzina “Timra” pārākumu.

Ābols šajā spēlē laukumā pavadīja 19:35 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa vārtiem, uzvarēja 38% iemetienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Ābola rēķinā šosezon 15 aizvadītajos mačos pieci vārti un viena rezultatīva piespēle.

Ar 22 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem “Orebro” Zviedrijas čempionāta kopvērtējumā ieņem 13.vietu 14 komandu konkurencē, kamēr turnīra tabulas virsotnē ar 42 punktiem atrodas “Lulea”.