Ķēniņam uzvaras vārti “Lausanne” panākumā pār Galviņa pārstāvēto “Ocelari”

15/10/2019 23:18

Šovakar vairākās Eiropas pilsētās norisinājās Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas (ČL) spēles. Vienā no tām uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices čempionāta vienība “Lausanne” pateicoties latviešu hokejista vārtu guvumam ar 5:3 apspēlēja Čehijas klubu Tršinecas “Ocelari”, kurā spēlē aizsargs Guntis Galviņš.

Pirmo trešdaļu mājinieki noslēdza ar 2:1, savukārt pēc 40 nospēlētajām minūtēm “Lausanne” bija vadība ar 3:2. Noslēdzošajā perioda Ķēniņš palielināja Šveices kluba pārsvaru līdz 4:2, uz ko viesi atbildēja ar Petra Vranas vārtu guvumu četras minūtes vēlāk, bet sekundi pirms sirēnas “Lausanne” iemeta piekto ripu viesu “Ocelari” vārtos, mačam noslēdzoties ar laukuma saimnieku uzvaru

Ronalds Ķēniņš spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā. Viņš laukumā pavadīja 16:26 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar vārtiem, realizējot vienu no diviem metieniem. Vēl divas minūtes uzbrucējs pavadīja uz noraidīto soliņa, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderību +1.

Savukārt Guntis Galviņš viņam atvēlētajās 15:28 minūtēs izdarīja vienu piespēli komandas otrajā vārtu guvumā, vienu reizi patraucēja pretinieku vārtsargu un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Lausanne” tā bija ceturtā uzvara sešos mačos un komanda savā grupā finišēja pirmajā pozīcijā. “Ocelari” pēc zaudējumā palika trešajā vietā un nespēja kvalificēties izslēgšanas mačiem. Par otro “play-off” dalībnieci no D grupas kļuva Minskas “Yunost”, kas pēdējā cīņā spēja tikt pie viena punkta mačā ar Lahti “Pelicans” no Somijas, zaudējot pēcspēles metienu sērijā ar 2:3.