Ķēniņam vārti graujošā uzvarā, Merzļikins atvaira 22 metienus “Lugano” panākumā

07/12/2018 23:40

Šveices augstākajā hokeja līgā šovakar ar saviem sestajiem vārtiem izcēlās Ronalds Ķēniņš, palīdzot “Lausanne” vienībai gūt graujošu panākumu, tikmēr valsts vicečempione “Lugano” ar Elvi Merzļikinu vārtos pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

“Lausanne” savā laukumā ar rezultātu 7:1 neatstāja nekādas cerības Ženēvas “Servette” vienībai. Uzbrucējs Ķēniņš darbojās mājinieku pirmajā maiņā un nospēlētājās 14:25 minūtēs atzīmējās ar precīzu metienu cīņas 25. minūtē, tobrīd panākot komfortablo 4:0. Ronalda rēķinā vēl četri metieni pa sāncenšu cietoksni un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Ķēniņš šosezon kopumā atzīmējies ar 18 (6+12) rezultativitātes punktiem.

Citā mačā Merzļikins atvairīja 22 no “Ambri-Piotta” hokejistu izpildītajiem 25 raidījumiem un palīdzēja “Lugano” gūt uzvaru savā laukumā ar rezultātu 5:3. Pirms šī vakara spēles Elvis Šveices augstākā līgā bija piektais pēc atvairīto metienu procenta (92,69%) un septītais pēc vidēji spēlē ielaistajām ripām (2,28).

Tikmēr zaudējumu soda metienu sērijā mājās pret Šveices čempioni “Zurich” piedzīvojusi Ivara Punnenova “Langnau Tigers” – 3:4. Vidēji mačā šosezon 91,3% metienu atvairījušais un 2,34 ripas ielaidušais latvietis palika mājinieku komandas rezervē.