Ķēniņam vārti, taču zaudējums; Merzļikins ielaiž četras ripas pēc kārtas

30/11/2018 23:53

Šveices augstākajā līgā hokejā zaudējumus piedzīvojuši visi trīs latviešu hokejistu pārstāvētie klubi. “Lausanne” komandu no zaudējuma neglāba arī Ronalda Ķēniņa gūtie vārti.

“Lausanne” ar rezultātu 2:5 viesos piekāpās Frībūras “Gotteron” vienībai, piedzīvojot trešo neveiksmi pēc kārtas. Ķēniņš bija precīzs trešā perioda sākumā, tobrīd samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

Latviešu uzbrucējs laukumā kopumā pavadīja 16:14 minūtes, šajā laikā nopelnot arī divas soda minūtes un lietderības koeficientu +1.

Šajā sezonā latvietis aizvadītajās 24 spēlēs izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Pagalam neveiksmīgs mača otrais nogrieznis padevās “Lugano”, kas ielaida četrus vārtus pēc kārtas, ar 3:4 piekāpjoties “Biel” komandai. Trīs no vārtu guvumiem bijušajam “Lugano” hokejistam Damjēnam Brunneram.

Zaudētāju vārtsargs Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 27 no 31 pretinieku komandas izdarītā metiena.

Visbeidzot cita latviešu vārtsarga Ivara Punnenova Langnavas “Tigers” pārtrauca divu uzvaru sēriju, mājās ar 1:2 piekāpjoties līdervienībai “Zug”.

Punnenovs atvairīja 25 no 27 pretinieku veiktajiem raidījumiem pa viņa sargātajiem vārtiem.

Ceturtajā vietā ar 38 punktiem ir Punnenova “Tigers”, kamēr Ķēniņa “Lausanne” ierindojas sestajā vietā ar 37 punktiem 24 mačos, bet Merzļikina “Lugano” ar 32 punktiem ir desmitajā pozīcijā.