Ķēniņam vārtu guvums un uzvara Šveicē, Cibuļskis un Roberts Bukarts asistē Čehijā

30/09/2018 22:41
ronalds kenins, sprotazinas.com

Šovakar dažādos Eiropas hokeja laukumos aizritējušas spēles ar Latvijas hokejistu dalību. Ar rezultatīvu sniegumu Šveices augstākajā hokeja līgā izcēlās Ronalds Ķēniņš, bet Oskars Cibuļskis un Roberts Bukarts atdeva rezultatīvas piespēles Čehijā.

Uzbrucējs Ronalds Ķēniņš atzīmējies ar vārtu guvumu Šveices hokeja līgas spēlē, palīdzot “HC Laussane” ar 4:2 uzvarēt “EV Zug”. Ķēniņš laukumā pavadīja 19 minūtes un divas sekundes, maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mountfield HK” Čehijas ekstralīgas ietvaros ar 4:2 spēja uzvarēt “Karlovy Vary” komandu. Cibuļskis nospēlēja 19 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Bičevskis šodien mačam netika pieteikts.

Tikmēr citā Čehijas ekstralīgas spēlē uzbrucēja Roberta Bukarta un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Trīņecas “Ocelari” atzina Brno “HC Kometa” pārākumu – 1:2. Galviņš laukumā pavadīja 14 minūtes un 48 sekundes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Tikmēr Bukarts savās nospēlētajās 15 minūtēs un 33 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vācijas hokeja līgā savā starpā tikās uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Švenningenes “Wild Wings” un aizsarga Arvīda Reķa Augsburgas “Panthers”. Veiksmīgāka izrādījās “Panthers” komanda, kas uzvarēja ar 3:0, turklāt Reķis guva otros vārtus. Bukarts bija spiests maču izlaist traumas dēļ.

Slovākijas ekstralīgas spēlē latviešu aizsarga Artūra Salijas pārstāvēta “HK Poprad” ar 3:0 uzvarēja “HC Detva 07”. Salija laukumā pavadīja 14 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Citā Slovākijas ekstralīgas spēlē aizsarga Jāņa Andersona pārstāvētā “HC Nove Zamky” zaudēja “DVTK Jegesmedvek” komandai ar 2:4. Latvietis laukumā nospēlēja 14 minūtes un 33 sekundes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Austrijas hokeja līgā latviešu uzbrucējs Zintis Nauris Zuševics palīdzēja Grācas “99ers” uzvarēt Zagrebas “Medvescak” ar 4:2. Zuševics šajā mačā atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Anglijas elites hokeja līgā latviešu Georga Golvokova un Riharda Grigora pārstāvētā Miltonkeinsas “Lightning” ar 3:2 papildlaikā spēja uzvarēt Dandī “Stars”. Citā Anglijas elites hokeja līgas spēlē Ričarda Birziņa pārstāvētā Fifas “Flyers” ar 5:0 sagrāva Mančestras “Storm”.