Ķēniņš gūst 12. punktu šosezon

22/12/2020 09:58

Latvijas hokeja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš pirmdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē, palīdzēdams “Lausanne” komandai svinēt uzvaru.

Lozannas hokejisti savā laukumā ar 6:3 (1:1, 1:1, 3:1) pārspēja Rapersvīles “Jona Lakers” komandu.

Ķēniņš ar rezultatīvu piespēli atzīmējās otrā perioda otrajā minūtē, kad pēc viņa uzmetiena pa vārtiem ripu “cietoksnī” iebakstīja Kristofs Berčī. Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ķēniņš šajā sezonā 18 spēlēs guvis divus vārtus un desmit reizes rezultatīvi piespēlējis, komandas ražīgāko spēlētāju sarakstā ieņemot trešo vietu.

No latviešu pārstāvētajām komandām čempionātā visaugstāk atrodama “Lausanne”, kas ar 36 punktiem 18 spēlēs ir otrajā vietā. 27 punkti 15 mačos ir piektajā vietā esošajai Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētājai Ženēvas “Servette”, kamēr pēdējo 12.vietu ar 14 punktiem 17 dueļos ieņem Langnau “Tigers”, kur spēlē Ivars Punnenovs, Toms Andersons un Rihards Melnalksnis.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.