Ķēniņš gūst vārtus otrajā Šveices čempionāta spēlē pēc kārtas (+VIDEO)

15/01/2017 14:45

Cīrihe, 15.janv., LETA. Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien guva vārtus otrajā Šveices augstākās līgas (NLA) čempionāta spēlē pēc kārtas, tomēr viņa pārstāvētā Cīrihes “ZSC Lions” komanda ar 2:6 (1:1, 0:2, 1:3) viesos kapitulēja “Lausanne” hokejistiem.

Ķēniņš spēles sestajā minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, tomēr nākamos četrus vārtus iemeta mājinieki un izcīnīja uzvaru.

Uzbrucējs šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un 47 sekundes, trīs reizes metot pa vārtiem, nopelnot četras soda minūtes, bloķējot vienu raidījumu un cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Šosezon Ķēniņš aizvadījis 35 NLA spēles, gūstot piecus vārtus, atdodot sešas rezultatīvas piespēles un tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +2. Iepriekšējos vārtus viņš iemeta vēl tikai piektdien, kad “ZSC Lions” mājās ar 7:1 sagrāva “Zug” vienību.

Sestdien laukumā izgāja arī latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, tomēr viņa pārstāvētā “Lugano” komanda viesos ar 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) kapitulēja “Zug”. Merzļikins atvairīja 38 no 42 pretinieku raidījumiem.

Tikmēr rezervē palika vēl viens latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs, bet Langnau “Tigers” komanda mājās ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) apspēlēja Klotenes “Flyers”.

NLA kopvērtējuma galvgalī tagad pa 80 punktiem attiecīgi 38 un 40 mačos ir “Bern” un “ZSC Lions” vienībām. “Lugano” ar 53 punktiem ir astotajā vietā, bet “Tigers” hokejisti tikuši pie 45 punktiem, kas dod desmito vietu 12 komandu vidū.