Ķēniņš nopelna pirmo punktu kopš septembra, panākums arī Merzļikinam

27/10/2018 00:35

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rolands Ķēniņš šovakar izdarīja rezultatīvu piespēli un palīdzēja ”Laussane” komandai viesos pieveikt ”Biel-Bienne” hokejistus. Tāpat panākumu svinēja arī Elvis Merzļikins un viņa ”Lugano”.

Ķēniņam izdarot rezultatīvu piespēli un nopelnot pirmo punktu kopš septembra beigām, ”Lausanne” viesos ar 2:1 pieveica ”Biel-Bienne”.Latviešu uzbrucējs pēdējās trešdaļas vidū asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Kopumā viņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Ķēniņš nopelnīja piekto (2+3) punktu sezonā.

Tikmēr citā Šveices čempionāta spēlē Latvijas izlases pamatvārtsargs Elvis Merzļikins atvairīja 34 no 36 metieniem un palīdzēja ”Lugano” savā laukumā sakaut ”Davos” hokejistus (5:2)

Līdz šim šosezon Šveices čempionātā Merzļikins bija ticis galā ar 92,8% sāncenšu metienu un vidēji ielaidis 2,43 ripas.

Vācijas spēcīgākajā līgā kārtējo zaudējumu piedzīvoja Riharda Bukarta pārstāvētā Šveningeres ”Wild Wings”, kas mājās ar 4:5 papildlaikā atzina Krēfeldes ”Penguins” pārākumu. Latviešu uzbrucējs nospēlētājās 14 minūtēs ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tāpat neveiksmi DEL čempionātā piedzīvoja arī Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas ”Patnher”, savā laukumā negūstot nevienus vārtus un ciešot neveiksmi ar 0:2 pret Minhenes ”Red Bull”. Bijušais Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Slovākijā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Artūrs Salija, kura pārstāvētā ”Poprad” gan mājās atzina ”Kosice” pārākumu (2:5). Latviešu aizsargs asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un nospēlēto vairāk nekā 15 minūšu laikā divas reizes meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 17 mačos viņa kontā ir četri (1+3) punkti.

Tāpat rezultatīvu piespēli izdarīja arī Jānis Andersons, taču tā neglāba ”Zvolen” no zaudējuma savā laukumā ar 2:4 ”Nove Zamky”. Latviešu aizsargs nospēlēja 18 ar pusi minūtes, asistējot komandas otrajā vārtu guvumā, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem un tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Šajā sezonā 17 mačos viņš atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Krievijas Augstākajā līgā (VHL) Ērika Ševčenko un Ērika Žohova pārstāvētā Hantimansijskas ”Yugra” mājās pārspēja Čehovas ”Zvezda”. Ševčenko 18 minūšu un 19 sekunžu laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1. Savukārt Žohovs vēl nav debitējis komandas sastāvā.