Ķēniņš piedalās vārtu guvumā, Cīrihe iekļūst ČHL 1/4 finālā

08/11/2017 00:17
Ronalds Ķēniņš, Sportazinas.com

Čempionu hokeja līgā (ČHL) atbildes 1/8 fināla spēli aizvadīja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes ”Lions”. Cīrihes komanda tikās ar Notingemas ”Panthers”, kuru pirmajā savstarpējā izdevās pieveikt ar rezultātu 3:1, bet šovakar, pievienojot vēl trīs vārtus un nevienus neielaižot, divu spēļu summā ”Panthers” tika izslēgta no turpmākās cīņas (6:1).

ČHL sensācija Notingemas ”Panthers” Čempionu līgā iekļuva pēc tam, ka tika uzvarēta IIHF Kontinentālā kausa izcīņa. Šīs sezonas Čempionu līgas grupā ”Panthers” ieņēma pirmo vietu, tostarp divreiz uzvarot Andra Džeriņa Hradeckraloves ”Mountfield” komandu.

Izslēgšanas spēlēs gan ”Panthers” neveicās tik labi, kā cerēts. Pretī britu komandai stājās Ronalda Ķēniņa ”Lions”, kas cīņas savā apakšgrupā noslēdza otrajā vietā. Cīrihes vienība uzvarēja 3:1 un bija iekrājusi divu vārtu pārsvaru atbildes mačam.

Pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrajā rezultātu atklāja Frēderiks Petešons. Trešajā spēles nogrieznī vārtus guva arī Ronalda Ķēniņa pirmā maiņa, kad pēc viņa piespēles ar rezultatīvu metienu izcēlās Romāns Viks. Punktu spēlei pielika Petešons, kurš skaitliskajā vairākumā panāca 3:0 un palīdzēja kaldināt savas komandas uzvaru.

Ronalds Ķēniņš laukumā pavadīja 14 minūtes un 28 sekundes, pa vārtiem nemeta, bet atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī maču noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju plus viens. Savukārt Cīrihes vārtsargs Lukass Flērers atvairīja 25 pretinieku metienus.