Ķēniņš rezultatīvi piespēlē uzvarā Šveices čempionātā, Punnenovam zaudējums papildlaikā

24/10/2020 11:55
Ronalds Ķēniņš

Latvijas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ar rezultatīvu piespēli piektdien Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē palīdzēja uzvarēt “Lausanne”, bet vārtsargs Ivars Punnenovs nespēja glābt Langnau “Tigers” no zaudējuma pēc 30 atvairītiem metieniem.

Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” mājās ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) pārspēja “Ambri-Piotta”. Ķēniņš laukumā pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes, no kurām 23 sekundes pavadītas vairākumā, divreiz metot pa vārtiem un reizi bloķējot metienu.

Latvietis rezultatīvi piespēlēja mača 36.minūtē, Kristofam Berči panākot 2:0. Berči šajā mačā arī uzvaras vārti, bet vārtos Štefans Tobiass atvairīja 30 viesu metienus.

Pagarinājumā zaudējumu cieta “Tigers”, kas izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:1) piekāpās Punnenova savulaik pārstāvētajai Rapersvīles “Jona Lakers” komandai.

Punnenovs šajā duelī atvairīja 30 no 33 pretinieku mestajām ripām.

“Tigers” komandas uzbrucējs Toms Andersons uz ledus pavadītajās 11 minūtēs un 13 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku raidījumus un tika pie +/- rādītāja mīnus viens. Uzbrucējs Rihards Melnalksnis spēlēja desmit minūtes un 18 sekundes, uzvarot četros no deviņiem iemetieniem un arī un tiekot pie +/- rādītāja mīnus viens.

Viesi divreiz izvirzījās vadībā, taču uzvaru Rapersvīles komandai pagarinājuma trešajā minūtē panāca Kevins Klārks.

“Lausanne” astoņās spēlēs tikusi pie 17 punktiem, kas dod otro vietu, Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar deviņiem punktiem piecos mačos ir sestā, bet “Tigers” ar trīs punktiem sešos dueļos ir pēdējā starp 12 komandām.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.