Ķēniņš rezultatīvs pret bijušo klubu, Bukarta komanda pamatīgi grauj

25/10/2019 23:58

Vairāki latviešu hokejisti piektdien aizvadīja mačus Eiropas hokeja līgās.

Uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices Nacionālās līgas (NLA) komanda “Lausanne” ar 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) piekāpās latvieša kādreizējam klubam Cīrihes “Lions”.

Ķēniņš spēlēja 17 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā latvietis atdeva rezultatīvu piespēli vienīgajā komandas vārtu guvumā. Vēl viņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un bija starp diviem Lozannas komandas spēlētājiem, kurš maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr citā Šveices čempionāta mačā uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) apspēlēja “Ambri-Piotta” vienību.

Smirnovs laukumā pavadīja 14 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā latvietis ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Viņš gan izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem. Viņš dueli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Smirnovs šosezon 15 spēlēs sakrājis 10 (3+7) punktus, kas ir ceturtais augstākais rādītājs viņa pārstāvētajā vienībā, kamēr Ķēniņš 13 dueļos ticis pie 8 (1+7) punktiem, kas ir dalīti trešais labākais rādītājs Lozannas vienībā.

Tikmēr Vācijas spēcīgākajā līgā (DEL) uzbrucējs Rihards Bukarts kaldināja viņa pārstāvētās Diseldorfas EG vienības graujošu panākumu ar rezultātu 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) pret Bremerhafenas “Fischtown Pinguins”.

Neskatoties uz iespaidīgo rezultātu, Bukarts šajā spēlē rezultativitātes punktus neguva, turklāt arī spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvietis 11 minūšu un 30 sekunžu laikā zaudēja vienīgajā iemetienā, kā arī izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Bukarts šosezon 13 mačos atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.