Kermanam 21.vieta Eiropas čempionātā 200 metru kompleksajā peldējumā

16/08/2022 12:04
Ronens Kermans

Latvijas peldētājs Ronens Kermans otrdien Romā Eiropas čempionātā peldēšanā 200 metros kompleksajā peldējumā ierindojās 21.vietā.

Savā peldējumā Latvijas sportists finišēja astotajā vietā deviņu sportistu konkurencē, uzrādot laiku divas minūtes un 6,63 sekundes. Kopvērtējumā Kermans ieņēma 21.vietu 27 peldētāju vidū.

Labākā laika īpašniekam Gabrielam Žuzē Lopešam no Portugāles Kermans zaudēja 7,69 sekundes. Pusfinālā iekļuva 16 peldētāji. Jau vēstīts, ka iepriekš Kermans 100 metru brīvā stila distancē ierindojās 71.vietā, bet 100 metru tauriņstilā ieņēma 50.vietu.

Eiropas čempionātā ūdens sporta veidos Latviju pārstāv četri sportisti – peldētāji Maļuka, Daniils Bobrovs, Ronens Kermans, kā arī daiļlēcēja Džeja Patrika.

Kontinenta meistarsacīkstes ūdenssporta veidos Itālijas galvaspilsētā Romā norisināsies līdz 21.augustam.