Kers dusmīgs uz Bruksu: Tas bija netīri – Gerijs šobrīd ir slimnīcā!

04/05/2022 11:40
Nokopēts
Dilons Brukss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kers pēc aizvadītās nakts mača starp viņa vadīto komandu un Memfisas “Grizzlies” emocionāli reaģējis uz pretinieku basketbolista Dilona Bruksa rupjo noteikumu pārkāpumu pret Geriju Peitonu, kuram tā rezultātā konstatēts lūzums elkonī.

“Tā nebija fiziska cīņa, bet netīrs spēka paņēmiens,” pēc mača emocionāls bija Kers. “Gerijs tagad ir slimnīcā, kur viņam tiek veiktas padziļinātas pārbaudes. Nezinu, vai viņš to darīja apzināti, taču tas bija netīri. “Play-off” basketbols ir fiziska cīņa, visi cīnās par katru cenu, taču līgā ir kods, kuru tu nevari pārkāpt. Tu nevari apdraudēt pretinieku, pagrūžot viņu, kad spēlētājs ir lēcienā.”

“Puisis pēdējos sešus gadus cīnās, lai nostiprinātos NBA un beidzot viņš ir atradis mājas,” par Peitonu sacīja Kers. “Viņš ir atdevis sevi visu, lai spēlētu “play-off un šim vajadzēja būt viņa karjeras mirklim, bet tad kāds pretinieku spēlētājs atnāk un viņu notriec gaisā. Viņš pārkāpa kodu. Dilons Brukss pārkāpa kodu, tā es to redzu.”

Jau pašā spēles sākumā Peitons centās gūt punktus no groza apakšas, taču Brukss no aizmugures iesita viņam pa galvu un rezultātā aizsargs nokrita uz grīdas. Vēlāk atklājās, ka Peitonam ir lūzums elkonī, bet Brukss tika izraidīts no spēles. NBA vēl lems, kādu soda mēru piešķirt Bruksam. “Grizzlies” apspēlēja “Warriors”, otrās kārtas sērijā panākot 1-1.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.66
4.2
4.8
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
2.95
3.7
2.2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām