Kers: Nevaram laist garām iespēju strādāt ar tik daudziem jauniem spēlētājiem

Stīvs Kers, sportazinas.com
Stīvs Kers | Foto: Warriors.com

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Goldensteitas “Warriors” galvenais treneris izteicies, ka vienībai gatavošanās jaunajai sezonai norit citādāk nekā ierasts. 

Jau vēstījām, ka Goldensteitas komandu šajā vasarā pameta superzvaigzne Kevins Durants, kā arī pamatsastāva spēlētāji Demarkuss Kazinss,Andre Igudala un Šons Livingstons. Savukārt komandu pastiprināja D’Andželo Rasels, Villijs Kolis-Steins un citi. Tikmēr “Warriors” spīdeklis Klejs Tompsons pērnās sezonas finālsērijas sestajā mačā pārrāva ceļgala krusteniskās saites un izlaidīs nākamo sezonu. 

Kers komentēja gatavošanos sezonai: “Mūsu komanda jaunajā sezonā izskatīsies pavisam citādāk nekā iepriekš, jo Klejs nevarēs spēlēt līdz martam. Mums ir pievienojušies daudzi gados jauni spēlētāji un noteikti no vienas no līgas vecākajām komandā esam kļuvuši par vienu no jaunākajām.” 

“Daudzi cilvēki neapzinās, bet mūsu veterāniem būs jābūt lielai pacietībai. Mēs nedrīkstam laist garām iespēju strādāt ar tik daudz jauniem un talantīgiem spēlētājiem, jo tad viņi neturpinās attīstīsies,” piebilda speciālists. 

“Warriors” stūrmanis atklāja: “Kaut kādā ziņā varam iemācīt jaunajiem spēlētājiem sapratni par spēli. Treniņos tiek strādāts pie dažādām niansēm un ar laiku viņi sāk pamanīt visādus sīkumus, kā dažādās spēles situācijas var nospēlēt citādāk.” 

Kers “Warriors” komandas galvenā trenera amatā stājās 2014. gadā un piecu sezonu laikā viņš Goldensteitas klubu aizvedis līdz trijiem NBA čempiontituliem, kā arī 2016. gadā viņš tika atzīts par sezonas labāko treneri. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par