Kers par “Warriors” kodolu: Tas varētu būt pēdējais gads, tāpēc vēlamies izspiest maksimumu

16/11/2022 20:54
Nokopēts
Dreimonds Grīns, Klejs Tompsons un Stefans Karijs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kers sarunā ar Ziemeļamerikas mediju ESPN paudis viedokli, ka komandai palicis spēlēt tās līdzšinējā sastāvā maksimums divas sezonas.

“Šis ir mans devītais gads. Ja paskatās uz komandas kodolu – Stefanu [Kariju], Kleju [Tompsonu] un Dreimondu [Grīnu] – šie puiši ir bijuši kopā gandrīz desmit gadus. Tā sportā parasti nenotiek,” skaidro Kers. “Kad jums aizmugurē ir tādi spēlētāji, kuri ir ne tikai spēcīgi un bīstami, bet arī tik dabiski pazemīgi un cieņpilni pret visiem apkārtējiem, tas ļauj organizācijai iziet cauri daudzām grūtībām.”

“Bet tas var ilgt tikai tik ilgi,” turpināja “Warriors” treneris. “Mēs zinām, ka tas nevar turpināties mūžīgi. Tas varētu būt pēdējais gads vai varbūt nākamais gads var kļūt par pēdējo. Mēs esam pēdējā posmā. Mēs to zinām un vēlamies izspiest no tā maksimumu.”

“Warriors” līderu sastāvs – Stefs Karijs, Klejs Tompsons un Dreimonds Grīns – Goldensteitas kluba rindās šosezon kopā aizvada vienpadsmito sezonu. Visi trīs basketbolisti pirmo reizi devās laukumā kopā 2012./2013.gada sezonā, kopš tā laika ik gadu esot uzticīgiem “Warriors” komandai un tās stūrmanim Stīvam Keram. Šajā laikā Goldnesteita izcīnīja četrus čempionu titulus 2015., 2017., 2018. un 2022.gadā.

Neskatoties uz iespaidīgo sasniegumu klāstu 2022./2023.gada sezona aktuālajiem NBA čempioniem iesākusies ne pārāk veiksmīgi – “Warriors” ar bilanci 6-8 patlaban ieņem 11.vietu Rietumu konferencē, atrodoties tūlīt aiz “play-in” zonas.

Kers salīdzina esošo “Warriors” ar 1996.gada Čikāgas “Bulls” komandu ar Maiklu Džordanu priekšgalā, par kuru tika uzņemta slavenā dokumentālā filma “Last Dance”. Speciālists norāda, ka abu komandu situācijās ir līdzīgas un šī sezona Goldensteitas klubam varētu būt pēdējā iespēja izcīnīt kārtējo čempionu titulu.

TOP notikumi
1
X
2
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām