Kers: Šī bija lieliska uzvara un briesmīgs zaudējums (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” stūrmanis Stīvs Kers pēc izcīnītās uzvaras finālsērijas piektajā spēlē pret Toronto “Raptors” (106:105) izteicies, ka šī bija gan lieliska uzvara, gan briesmīgs zaudējums reizē.

“Raptors” joprojām ir sērijas vadībā, taču rezultāts vēsta 3-2. Aizvadītajā spēlē laukumā pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās “Warriors” superzvaigzne Kevins Durants, kurš pēc laba sākuma iedzīvojās Ahilleja cīpslas savainojumā un līdz ar to viņam sezona ir galā.

“Komandai pēc mača neko neteicu, jo no vienas puses esmu lepns par šo uzvaru, bet no otras esmu nelaimīgs par Kevinu,” sacīja Kers. “Visi jūtamies savādi, jo šī bija lieliska uzvara un briesmīgs zaudējums reizē.”

Tikmēr “Raptors” stūrmanis Niks Nērss sacīja, ka viņš jūt līdzi Durantam. “Zinu, ka viņš nebija 100% gatavs un konkrētajā epizodē Durants traumu guva praktiski bez kontakta, kas lika saprast, ka tas nebūs labi. Man patīk viņa spēle un nav patīkami, kad jebkurš spēlētājs gūst traumu un it sevišķi, ja tas notiek ar šādām zvaigznēm – tad tas ir šokējoši.”

Savukārt “Raptors” līderis Kavai Lenards izvairījās atbildēt uz jautājumu, vai “Warriors” pēc Duranta zaudēšanas ir kļuvusi mazāk bīstama. “Es koncentrējos uz savu spēli, bet “Warriors” šādā situācijā jau bijuši iepriekš.”

Spēles izskaņā iespēja nodrošināt kluba pirmo čempiontitulu bija Kailam Laurijam, kurš nerealizēja tālmetienu. “Izdarīt veiksmīgāku metienu man patraucēja Dreimonds Grīns. Ja viņš nebūtu manā ceļā, būtu vieglāk izdarīt metienu, taču labākie aizsargi spēj sarežģīt situācijas pretspēlētājiem.”

Nākamā spēle risināsies naktī uz piektdienu plkst. 4:00 pēc Latvijas laika. Duelis tiks aizvadīts “Warriors” mājas arēnā, kas būs pēdējā basketbola spēle tajā, jo nākamsezon Goldensteitas komanda pārcelsies uz jaunu mājvietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par