Keselam 300 vārti karjerā, “Kings” atkārto labāko sezonas sākumu

27/10/2017 09:18

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas 11 spēles.

Vienīgais pagarinājums bija spēlē starp Pitsburgas “Penguins” un Vinipegas “Jets”. Komandas jau spēles pirmajās desmit minūtēs apmainījās ar vārtu guvumiem, bet kā vēlāk izrādījās, tas arī bija viss, jo vārti vairāk netika gūti, neskatoties uz to, ka abas komandas pietiekami bieži apdraudēja viens otras vārtu drošību (“Penguins” 36 vs 31 “Jets” metienam).

Spēle nonāca līdz pagarinājumam, kur vēsturiskus vārtus guva uzbrucējs Fils Kesels, nodrošinot Pitsburgai uzvaru. tie bija 300. vārti viņa 12 sezonas ilgajā NHL karjerā.

Tikmēr Losandželosas “Kings” ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Monreālas “Canadiens” hokejistus, atkārtojot savu vēsturē labāko sezonas ievadu.

Pirmajā trešdaļā 11 sekunžu laikā ar vārtu guvumiem izcēlās Eidrians Kamps un Tailers Tofoli, turpinājumā aizvedot viesus līdz uzvarai, kamēr vārtos visus 40 raidījumus atvairīja Džonatans Kviks, kurš savā 500 NHL mačā tika pie 46. “sausā” panākuma.

Sezonas pirmajos desmit mačos “Kings” komanda guvusi astoņus panākumus.