Keselam “hat-trick”, “Maple Leafs” uzbrukums turpina “bombardēt” (VIDEO)

12/10/2018 08:45

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī ar “hat-trick” jeb trim gūtiem vārtiem atzīmējās Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Fils Kesels, savukārt līgas rezultatīvākā komanda Toronto “Maple Leafs” izbraukumā pārspēja Detroitas “Red Wings” un guva savu ceturto uzvaru šosezon.

“Penguins” mājās uzņēma pagājušās sezonas finālisti Lasvegasas “Golden Knights” un septītajā minūtē nonāca iedzinējos, kad rezultātu atklāja čehs Tomāšs Noseks. Pitsburgas vienībai gan bija nepieciešama vien pusotras minūte, lai izlīdzinātu rezultātu, savus pirmos vārtus mačā gūstot Keselam, kurš otrajā periodā “Golden Knights” ripu ķērāju Malkolmu Subanu sarūgtināja vēl divas reizes. Vēl reizi precīzs bija arī Džeiks Gencels, otrās trešdaļas beigās panākot drošo 4:1. Viesiem vienus vārtus 54. minūtē atspēlēja Reilijs Smits, taču ne uz ko vairāk Lasvegasas vienība spējīga nebija.

Keselam šie bija pirmie vārtu guvumi šosezon, bet ar rezultatīvām piespēlēm visos Fila raidījumos izcēlās Jevgēnijs Malkins.

Tikmēr savu vārtu kontu ar vēl divām ripām papildinājis Ostons Metjūzs, palīdzot “Maple Leafs” izbraukumā ar 5:3 pārspēt Detroitas “Red Wings”. Šosezon jau 25 vārtus piecos mačos guvušie Toronto hokejisti ieņem pirmās četras pozīcijas līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā – Metjūzs (9+3), Morgans Rīlijs (3+9), Mičels Marners (3+8) un Džons Tavaress (6+4), kura rēķinā šonakt četras rezultatīvas piespēles.

Pamatīgu sakāvi šonakt cieta Stenlija kausa īpašniece Vašingtonas “Capitals”, izbraukumā ar 0:6 atzīstot Ņūdžersijas “Devils” pārākumu. “Velniem” šis bija otrais panākums tikpat mačos, savukārt ASV galvaspilsētas klubam otrais zaudējums četrās cīņās.

Pie pirmā panākuma šonakt tika Ņujorkas “Rangers”, savā laukumā ar 3:2 pagarinājumā pārspējot Sanhosē “Sharks”, kam tas bija jau trešais zaudējums piecās spēlēs. Pirmā uzvara arī Sentluisas “Blues”, kas, pateicoties Deivida Perona “hat-trick” mājās ar 5:3 pārspēja Kalgari “Flames” vienību.

Savukārt trešais panākums četros sezonas mačos Kolumbusas “Blue Jackets” komandai, nakts rezultatīvākajā mačā izbraukumā atspēlējoties un ar 5:4 pārspējot Floridas “Panthers”. Viesi izlīdzinājumu 4:4 panāca trešās trešdaļas ievadā, bet uzvaras vārtus 58. minūtē guva Kems Atkinsons. Ar četriem punktiem (1+4) ciemiņu panākumu kaldināja Artemijs Panarins.

Tampabejas “Lightning” – Vankūveras “Canucks” 1:4 (1:0, 0:0, 0:4);

Minesotas “Wild” – Čikāgas “Blackhawks” 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 1:0) – pagarinājumā;

Nešvilas “Predators” – Vinipegas “Jets” 3:0 (0:0, 1:0, 2:0);

Sentluisas “Blues” – Kalgari “Flames” 5:3 (3:1, 2:0, 0:2).