KHL aicina klubus izvairīties no sasteigtiem lēmumiem

Aleksejs Morozovs, sportazinas.com
KHL prezidents Aleksejs Morozovs | Foto: KHL

Kontinentālās hokeja līgas () vadība aicinājusi visus klubus nesteigties ar iespējamiem lēmumiem par nespēlēšanu nākamajā sezonā.

Jau ziņots, ka vakar Krievijas Piejūras apgabalā tika pieņemts lēmums nefinansēt profesionālās sporta komandas un šīm mērķim paredzēto naudu novirzīt cīņai pret koronavīrusa Covid-19 pandēmiju. Šī situācija kļuva par pārsteigumu kluba vadībai, jo pirms dažām dienām tika parakstīti līgumi ar ģenerālmenedžeri Sergeju Nemčinovu un treneri Leonīdu Tambijuvu, kurš uzreiz sāka komplektēt sastāvu.

KHL līgas mājaslapā apstiprināja, ka nākamajā sezonā “Admiral” nespēlēs, norādot, ka 2020./2021. gada sezonā komanda plāno atgriezties turnīrā. “Līga aicina visus hokeja procesa dalībniekus nepieņemt sasteigtus lēmumus. Vēl ir laiks un iespēja kopā apspriest visus jautājumus un izstrādāt lēmumus, kuri nāks par labu visiem – spēlētājiem, klubiem un līdzjutējiem,” paziņojumā citēts līgas prezidents Aleksejs Morozovs.

Iepriekš divkārtējais olimpiskais čempions Vjačeslavs Fetisovs pauda izbrīnu par situāciju ar “Admiral” un KHL reakciju. “Visvairāk jautājumu gribētos uzdot tieši KHL vadībai, nevis kādam citam. Grūti iedomāties kaut ko līdzīgu NHL. Mums atkal ir savs attīstības ceļš. Saprotu apgabala gubernatoru, viņam ir savas problēmas. Bet man nav skaidra KHL pozīcija šajā jautājumā,” atklāja bijušais aizsargs.

Tikmēr pats Tambijevs atklāja, ka viņš neturpinās darbu Vladivostokā, jo viņa mērķis ir strādāt KHL un speciālists ir gatavs izskatīt citus piedāvājumus. Tāpat viņš norādīja, ka būtu gatavs atgriezties pie sarunām par darbu ar “Admiral”, kad klubs atgriezīsies Krievijas spēcīgākajā līgā.

Latvijas speciālists bija arī Rīgas “Dinamo” redzeslokā, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, Tambijevs varētu atgriezties pie “Dinamo” piedāvājuma, jo Rīgas klubs pagaidām ir bez galvenā trenera.

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par