KHL apskatnieks: “Dinamo” principā ir VHL līmeņa klubs, bet ar leģionāriem

Rīgas Dinamo hokejisti, sportazinas.com
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Respektablais krievu hokeja apskatnieks Aleksejs Ševčenko paudis savas pārdomas par Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” pašreizējo situāciju un pēdējo gadu lēmumiem.

“Dinamo” šobrīd ir bez galvenā trenera un asistentiem, jo viss treneru štābs ar Ģirtu Anipānu, Arti Ābolu, Ronaldu Ozoliņu priekšgalā pēc aizvadītās sezonas tika atlaists.

Izskanējušas runas, ka kluba stūrmanis varētu būt zviedrs , kā arī kandidātu sarakstā esot nupat Vladivostokas “Admiral” pametušais . Viņš no komandas aizgāja tādēļ, ka tas atteicās turpināt spēlēt KHL koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ.

“Rīgas komanda joprojām nav izlēmusi, kurš būs galvenais treneris, kā arī kandidātu lokā atgriezies Tmabijevs, kurš savas karjeras laikā kā “Admiral” treneris tā arī nezaudēja nevienu spēli, ” ar ironijas piedevu raksta “Sport-Express” hokeja eksperts Ševčenko.

“Nezinu, pēc kādiem kritērijiem viņi Latvijā izvēlas galvenos trenerus KHL klubam,” kritisks bija Ševčenko. “Analizējot pēdējo divu gadu lēmumus, tie nav devuši nekādu labumu, nav palīdzējuši sistēmai un nav bijuši loģiski. Komandai šobrīd ir tiešām laba iespēja sākt visu no nulles.”

“Tambijevs ir ideāls kandidāts Rīgas komandai,” turpināja apskatnieks. “”Dinamo” principā ir Krievijas augstākās līgas (VHL) līmeņa klubs, bet ar leģionāriem sastāvā. Vietējie “Dinamo” puiši nav pieprasīti KHL tirgū, kā arī dažu karjeras jau tuvojas beigām. Tambijevs ideāli spēj saprasties ar šāda līmeņa hokejistiem, turklāt Rīgā viņš tik un tā būtu tuvāk KHL “play-off” nekā ar “Admiral”.”

Tambijevs iepriekš apliecinājis savas kvalitātes VHL līmenī, jo šajā turnīrā, kas ir klasi zemāka līmeņa par KHL, spējis izcīnīt divus titulus ar divām dažādām komandām.

“Ja komanda, kurai ir gari pārlidojumi, nepaliek pēdējā vietā Austrumu konferencē, mēs varam aplaudēt šīs vienības trenerim,” atzina Ševčenko. “Tomēr “Dinamo” gadījumā Tambijevam tiešām būtu iespēja cīnīties par konferences labāko astotnieku. Visi citi speciālisti no Eiropas “Dinamo” komandā būtu kā svešinieki, bet Tambijevs ir izsalcis pēc darba KHL, turklāt ir latvietis. Ko mēs vēl gaidām?”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par