KHL: Bārtuļa “Admiral” labi iesāk, bet zaudē Avtomobilist” hokejistiem

02/10/2017 15:51

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) zaudējumu piedzīvojusi Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” vienība, kas mājās ar 2:4 atzina Jekaterinburgas “Avtomobilist” pārākumu.

Spēles ievadu veiksmīgāk aizvadīja “admirāļi”, kas pirmo periodu noslēdza esot vadībā ar 2:1. Vārtus komandas labā guva Damirs Žafjarovs un Dmitrijs Sajustovs. Zīmīgi, ka “Admiral” abus vārtus guva vienas minūtes laikā.

Tomēr spēles otrajā nogrieznī, veiksmīgi sezonu uzsākušie “Avtomobilist” hokejisti, ieslēdza apgriezienus. Otrās trešdaļas ievadā Denis Mingaļevs izmantoja pasīvi spēlējošo “Admiral” aizsardzību un izlīdzināja rezultātu.

Līdz spēles pēdējām piecām minūtēm rezultāts turējās līdzīgs, tomēr viesi pašā mača izskaņā spēja gūt divus vārtus un svinēt panākumu spēlē.

Oskars Bartulis laukumā pavadīja 22:33 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

KHL Austrumu konferencē līdere ar 31 punktu ir Kazaņas “Ak Bars” komanda, kurai ar 29 punktiem seko Omskas “Avangard”, “Avtomobilist” un Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Tikmēr piektā ar 27 punktiem ir Artūra Kuldas pārstāvētā Ķīnas vienība Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kamēr “Admiral” ar 15 punktiem 16 cīņās ir 12.pozīcijā, bet pēdējo, 14.pozīciju ar desmit punktiem ieņem Kristapa Sotnieka pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati “Lada”.