KHL: Bārtulim liels spēles laiks zaudējumā, Kulda uzvar Toljati latviešus

05/09/2017 20:58

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) cīņas ar mainīgām sekmēm aizvadījuši latviešu hokejistu pārstāvētie klubi.

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda turpina ļoti slikti iesākto sezonu ar kārtējo zaudējumu. “Admiral” izbraukumā tikās ar KHL vicečempioniem Magņitogorskas “Metallurg” un atzina mājinieku parākumu ar rezultātu 2:4.

Aizvadītajās septiņās jaunās sezonas spēlēs šis “Admiral” ir jau sestais zaudējums.

Bārtulis spēlēja komandas pirmajā aizsargu pārī, laukumā pavadot 27:52 minūtes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā. Par latvieti vairāk tikai nospēlēja viņa pārinieks Džonatans Blums (29:09.) Latviešu aizsargs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

“Metallurg” rindās ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Sergejs Mozjakins.

Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kunlun Red Stars” turpina veiksmīgi uzsākto sezonu. Šodien Ķīnas komanda izbraukumā ar 2:0 uzvarēja Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenēto Toljati “Lada” komandu, ko pārstāv arī Latvijas izlases aizsargs Kristaps Sotnieks.

Kulda laukumā bija 17:44 minūtes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, bet bloķēja četrus sāncenšu metienus.

Sotnieks spēlēja 16:43 minūtes, pa vārtiem meta divas reizes un divas reizes bloķēja pretinieku komandas raidītos metienus.

Pekinas “Kunlun Red Stars” šī bija jau piektā uzvara septiņās jaunās sezonas spēlēs un Ķīnas komanda nonākusi Austrumu konferences pirmajā vietā.