KHL čempions par algu griestiem: Hokejisti ir neapmierināti, mums neviens neko nejautāja

Aleksejs Teresčenko, sportazinas.com
Aleksejs Teresčenko | Foto: KHL

Kādreizējais Kontinentālās hokeja līgas () čempions Aleksejs Teresčenko atklājis, ka daudzi spēlētāji ir neapmierināti ar algu griestu ieviešanu.

Jau vēstīts, ka, sākot no nākamās sezonas, KHL algu griesti būs 900 miljoni rubļu jeb 11,54 miljoni eiro, bet algu grīdas apmērs ir noteikts 270 miljonu rubļu (3,46 miljoni eiro) apmērā.

“Šis ierobežojums ietekmēs visus spēlētājus,” medijam “Sport24” izteicās Teresčenko. “Komandām tagad ir grūtāk piesaistīt brīvos aģentus, bet tie, kas pagarina līgumus, turpmāk saņems mazākas algas. Gan pieredzējušie, gan jauni spēlētāji izjūt algu samazināšanu.”

“Daži hokejisti ir sašutuši, ka viņiem šī iemesla dēļ jāmaina komanda, kaut arī viņi nav izrādījuši interesi to darīt,” secina Teresčenko. “Daži aizbrauks uz NHL, taču tie nav puiši, kuri iepriekš saņēma mazas algas.”

“Tikai daži KHL klubi ir iebilduši algu griestu ieviešanai, bet starp hokejistiem neviens nav priecīgs,” turpināja Teresčenko. “Ticiet man, es komunicēju ar spēlētājiem un, maigi izsakoties, viņi nav apmierināti ar šo situāciju. Skaļi gan vēl neviens nav protestējis.”

“Nedomāju, ka šie algu griesti palīdzēs mūsu hokeja turnīram, turklāt lēmums par to tika pieņemts bez sportistu dalības. Mums neviens neko nejautāja un ignorēja mūsu intereses. Šāda attieksme man šķiet nepieņemama,” noslēdza Teresčenko.

39 gadus vecais centra uzbrucējs aizvadītajā sezonā bija Omskas “Avangard” komandā, kur četrās spēlēs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. KHL viņš triumfēja 2010. gadā ar Kazaņas “Ak Bars” komandu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par