KHL: Daugaviņš veiksmīgs iemetienos uzvarā pār finālistiem, citi latvieši ārstē traumas

20/11/2017 21:44

Pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta ietvaros spēles aizvadīja vairāku latviešu pārstāvētie klubi.

Kā pirmā laukumā devās Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivastokas “Admiral” vienība, kas mājās palika bez gūtajiem vārtiem un kapitulēja ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) Jaroslavļas “Lokomotiv” priekšā. Vārtus guva Petri Kontiola un Jegors Averins. Latviešu aizsargs laukumā savainojuma dēļ nedevās.

Bārtulis visas sezonas ietvaros šobrīd 29 spēlēs izcēlies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr krietni rezultatīvāka spēle bija vērojama Čerepovecā, kur vietējais “Severstal” pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 (1:3, 2:1, 1:0, 0:0, 0:1) uzveica Arta Ābola trenēto un Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati “Lada”. “Lada” atklāja spēles rezultātu, bet jau pēc tam ielaida trīs bezatbildes vāŗtus un pēc pirmā perioda jau 1:3. Atspēlēties Toljati klubam izdevās trešās trešdaļas vidū, bet pēc tam pēcspēles metienu sērijā “Severstal” bija pārāki ar 2:0.

Sotnieka sezonas statistika – 14 spēlēs gūti divi vārti.

Sotnieks kopš 22.septembra aizvadījis tikai vienu spēli un prognozes liecina, ka tik drīz aizsargu laukumā arī neredzēsim.

Latviešu hokejistu un treneri bilanci uzlaboja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienība, ko trenē Pēteris Skudra un kurā spēlē Kaspars Daugaviņš, kas ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pieveica vāju sezonas sākumu aizvadošo pērnā gada finālisti Magņitogorskas “Metallurg”.

Komandas ar vārtu guvumiem apmainījās spēles pirmajās 25 minūtēs, kad vispirms viesus vadībā izvirzīja Jevgēņijs Timkins, kamēr izlīdzinājumu panāca Jevgēņijs Mozers. Savukārt pagarinājumā “Torpedo” rindās panākumu izrāva Vladimirs Galuzins.

Daugaviņš šoreiz laukumā bija 20 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu raidījumu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem.

Daugaviņš šosezon 35 spēlēs izcēlies ar 16 (6+10) punktiem.

Latviešu pārstāvētās komandas šobrīd ieņem attiecīgas pozīcijas turnīra tabulā: “Torpedo” atrodas piektajā vietā Rietumu konferencē, savukārt “Admiral” un “Lada” ir attiecīgi 12. un 14.vietā Austrumos.