KHL eksperts par “Dinamo”: Krievu sponsori izmeta naudu vējā…

22/01/2021 14:45

Populārais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) apskatnieks Aleksejs Ševčenko medija “Sport-Express” publikācijā paudis savus komentārus par Rīgas “Dinamo” komandu, kura, viņaprāt, šosezon ir izgāzusies.

“Rīgas “Dinamo” ir pirmā KHL komanda, kas zaudējusi matemātiskas izredzes kvalificēties izslēgšanas turnīram,” raksta Ševčenko. “Tomēr to, ka Pētera Skudras komandai nebūs izredžu, varēja prognozēt jau augustā. Jāatgādina, ka nauda Latvijas klubam ienāca pēdējā brīdī un viņiem treniņi sākās tikai tad, kad pārējie jau bija gatavi sezonai.”

“Skudra pieļāva vairākas kļūdas, piemēram, vārtsargu izvēlēs,” turpina Ševčenko. “Staņislavs Gaļimovs un Iļja Proskurjakovs bija neveiksmīgas izvēles, jo tobrīd bija pieejamas labākas opcijas, taču Pēteris labāk paņēma tādus spēlētājus, ar kuriem bija jau iepriekš strādājis. Viņš savās darbībās neko nemainīja – deva spēlētājiem iespējas, bet ja viņi tās neizmantoja, uzreiz atlaida, nedodot otro iespēju.”

“Tomēr nevar vainot tikai treneri,” noteica apskatnieks. “2021. gadā KHL turpina savu attīstību un ir neiespējami izveidot labu komandu no spēlētājiem, kuriem iepriekš nav bijusi spēļu prakse. Tas, ka “Dinamo” šosezon ir astoņas uzvaras, ir brīnums. Kopumā var teikt, ka krievu sponsori ir izmetuši naudu vējā un nākamsezon viņiem pašiem jāmeklē ienākumu avoti, jo krievu nauda droši vien nebūs pieejama.”

“Dinamo” komanda zaudējusi izredzes iekļūt “play-off” un šobrīd ieņem pēdējo vietu līgas kopvērtējumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…