KHL grandu duelī CSKA viesos atstāj “sausā” SKA

13/09/2019 21:55

Piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) grandu duelī esošā čempione Maskavas CSKA viesos ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Sanktpēterburgas SKA komandu.

Pirmā perioda devītajā minūtē CSKA uzbrucējs Antons Slepiševs pēc Bogdana Kiseļeviča piespēles raidīja ripu vārtos virs mājinieku vārtsarga tveramā cimda.

Otrās trešdaļas ievadā Konstantīns Okulovs skaitliskajā vairākumā netverami no tuvas distances raidīja ripu vārtos un dubultoja viesu pārsvaru. Šajā vārtu guvumā rezultatīvas piespēles arī Kirilam Kaprizovam un Lindenam Vejam.

Trešā perioda pēdējā minūtē Sergejs Kaļiņins raidīja ripu tukšos Sanktpēterburgas komandas vārtos. Rezultatīvas piespēles Kaļiņina vārtu guvumā tika Sergejam Andronovam un Mihailam Grigorenko.

Citos mačos Kazaņas “Ak Bars” savā laukumā apspēlēja Magņitogorskas “Metallurg” ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1), bet Vladivostokas “Admiral” mājās ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) atstājā “sausā” Astanas “Barys” komandu.