KHL jaunā sezona sākas ar “Ak Bars” uzvaru (VIDEO)

02/09/2020 21:48

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 13. sezonas pirmajā spēlē 2019. gada Gagarina kausa ieguvēja Maskavas CSKA papildlaikā zaudēja 2018. gada čempionei Kazaņas “Ak Bars” ar 2:3.

Mačs norisinājās CSKA arēnā, Covid-19 drošības pasākumu dēļ to varēja apmeklēt ierobežots skatītāju skaits. Mājinieku atbalstītāji varēja gavilēt jau 52. sekundē, jo pēc Andreja Loktionova piespēles rezultātu atklāja 21 gadu vecais debitants Dmitrijs Samorukovs, kuram tā bija pirmā spēle KHL.

Viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu otrajā periodā. CSKA aizsargs Artjoms Blažijevsksis tika noraidīts par pretinieku grūšanu ar nūju un “Ak Bars” pietika ar 11 sekundēm, lai realizētu vairākumu. Kazaņas kluba jaunieguvums Stefans da Kosta saņēma ripu kreisajā iemetiena aplī un izdarīja precīzu metienu – 1:1.

Trešās trešdaļas sākumā CSKA atkārtoti izvirzījās vadībā – Antons Sļepiševs ieslidoja zonā un izdarīja metienu no tālās distances, ripa trāpīja “Ak Bars” spēlētājam pa nūju un ielidoja vārtos – 2:1.

Vienā no nākamajām epizodēm viesu aizsargs Alberts Jaruļins pārkāpa noteikumus, par ko uz “Ak Bars” vārtiem tika nozīmēts soda metiens. Bullīti izpildīja otro vārtu autors Sļepiševs, kurš iespēju palielināt CSKA pārsvaru neizmantoja. Pretinieki turpināja cīnīties un piecas minūtes pirms sirēnas Džastins Azevedo ar netveramo metienu otro reizi izlīdzināja rezultātu – 2:2.

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet papildlaika 92. sekundē punktu pielika Dmitrijs Voronkovs – 2:3.