KHL jaunais prezidents: Došos uz NHL, lai runātu par spēlēm ar KHL

Aleksejs Morozovs, sportazinas.com
KHL prezidents Aleksejs Morozovs | Foto: KHL

Jau vēstīts, ka Kontinentālās hokeja līgas () vadība iecēlusi jaunu tās prezidentu Alekseju Morozovu, kurš pēc stāšanās amatā atklājis savus plānus. Viens no tiem – viņš plāno doties uz Ziemeļameriku, lai tiktos ar Nacionālās hokeja līgas () pārstāvjiem.

“Vispirms vēlos pateikties līdzšinējam līgas prezidentam Dmitrijam Čerņišenko – viņš ir paveicis lielisku darbu. Līga ir kļuvusi par spēcīgāko Eiropā, ir laba līmeņa komandas un apmeklētība. Šobrīd gatavojamies izslēgšanas spēlēm un meklējam veidus, ka legalizēt spēlētāju izīrešanu uz šiem mačiem,” sacīja funkcionārs.

Šādai idejai ir gan atbalstītāji, gan pretinieki, jo tas nozīmē, ka finansiāli vājākajām komandām aizvien grūtāk būs noturēt savus līderus.

Tāpat Morozovs izteicās par algu griestiem: “Algu griesti paliks līdzšinējā līmenī – 900 miljoni rubļu [apvuteni 13 miljoni eiro]. Tas palīdzēs saglabāt vidējo līgas līmeni, kas piesaistīs vairāk skatītāju, jo komandas būs spēkos līdzvērtīgākas. Nevienam nedrīkst būt nekādu atvieglojumu un tā tas arī paliks. Visiem jābūt vienādiem noteikumiem.”

Jaunais KHL prezidents arī sacīja, ka plāno doties uz Ziemeļameriku: “Ar NHL sarunas nevedas tik viegli. Dodiet man laiku, lai tiktu skaidrībā ar situāciju. NHL atsakās no Olimpiskajām spēlēm un nevar atrast kopīgu valodu nedz ar SOK [Starptautiskā olimpiskā komiteja] un IIHF [Starptautiskā hokeja federācija]. Došos uz ASV, lai tiktos ar NHL vadību. Centīšos noskaidrot vai ir iespējas NHL un KHL savstarpējās spēlēs.”

Morozova pilnvaru termiņš esot četri gadi. Iepriekš publiski izskanēja, ka par jauno KHL prezidentu tiks izvēlēts ilggadējais IIHF prezidents Renē Fāzels.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par