KHL klubs līdzjutējiem piedāvā iespēju uz vienu dienu kļūt par treneri

15/07/2021 16:54

Neparastu konkursu izsludinājis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Novosibirskas “Sibir”, piedāvājot līdzjutējiem iegūt iespēju uz vienu dienu kļūt par šīs vienības treneri.

Konkursam ar nosaukumu “Dīvāna eksperts” varēs pieteikties “Sibir” līdzjutēji vecumā no 18 gadiem. No visiem kandidātiem tiks atlasīti 15 cilvēki, kuri piedalīsies konkursā un saņems teorētiskus uzdevumus. Otrajā posmā iekļūs desmit līdzjutēji, bet finālā – pieci. Ar uzvarētāju tiks parakstīts kontrakts uz vienu dienu, tas būs spēkā 13. septembrī, kad “Sibir” aizvadīs sezonas pirmo mājas spēli.

“Šis projekts ir domāts jums, ja jūs dzīvojat Novosibirskā vai Novosibirskas apgabalā, skatāties visus “Sibir” mačus, ziniet, kurš ir vainīgs zaudējumā un kā pietrūka līdz uzvarai, kā arī ziniet, kādos virknējumos jāspēlē komandai,” teikts “Sibir” mājaslapā.

Aizvadītajā sezonā “Sibir” nespēja kvalificēties Gagarina kausa izcīņai, ar 27 uzvarām 60 spēlēs ieņemot devīto vietu Austrumu konference. Pēc neveiksmes līgums netika pagarināts ar galveno treneri Nikolaju Zavaruhinu, kura vietā iecēla Andreju Martemjanovu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…