KHL labākais “snaiperis” Kaprizovs Minesotā debitē ar divām piespēlēm un uzvaras vārtiem (VIDEO)

15/01/2021 09:27
Kirils Kaprizovs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās desmit mači. Spilgtu debija līgā piedzīvoja 2015. gada drafta 135. numurs Kirils Kaprizovs, kurš ar trīs (1+2) punktiem palīdzēja Minesotas “Wild” papildlaikā apspēlēt Losandželosas “Kings” ar 4:3.

Divu iepriekšējo sezonu garumā CSKA uzbrucējs bija labākais vārtu guvējs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Pāreja NHL līmenī nesagādāja nekādu problēmu 2019. gada Gagarina kausa ieguvējam, kurš izdarīja piespēles komandas pirmajā un otrajā vārtu guvumā, kā arī kļuva par uzvaras vārtu autoru. 23 gadus vecais hokejists papildlaikā pārtvēra ripu vidusszonā, izslidoja vienatnē pret “Kings” vārtsargu un atnesa savai komandai uzvaru pirmajā spēlē.

Vašingtonas “Capitals” rezultatīvā spēlē pārspēja Bufalo “Sabres” ar 6:4. Kopš pirmā vārtu guvuma mača sestajā minūtē komanda no ASV galvaspilsētas nebija vadībā vien divu minūšu garumā – no brīža, kad “Sabres” hokejists Teilors Hols panāca izlīdzinājumu līdz Tīdžeja Ošī golam, pēc kura “Capitals” atkal piederēja pārsvars.

Jau pieminētais Ošī kļuva par mača rezultatīvāko hokejistu, viņam trīs (1+2) punkti. Pa diviem punktiem sakrājuši “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins (0+2) un uzbrucējs Niklāss Lindstrems (0+2). Arī “Sabres” vienībā daži spēlētāji tikuši pie diviem punktiem – Džeiks Aikels (0+2), Teilors Hols (1+1), Džeiks Makkebs (1+1) un Viktors Olofsons (1+1).

Jau ziņots, ka pirmssezonas treniņā savainojumu guva latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš sešu mēnesu garumā nevarēs palīdzēt Bufalo klubam.

Divu Ņujorkas komandu derbijā “Islanders” neatstāja nekādu cerību “Rangers”, svinot uzvaru ar 4:0. Jau pēc 13 nospēlētajām minūtēm “Islanders” bija vadībā ar 3:0, vārtus gūstot Brokam Nelsonam, Andersam Lī un Metjū Barzalam. Otrajā periodā vēl vienus vārtus guva Lī. Lielisku maču aizvadīja “Islanders” vārtsargs Semjons Varlamovs, atvairot visus 24 metienus.