KHL līdere CSKA ne bez grūtībām pārspēj “Metallurg”

24/12/2019 20:48

Dienas vienīgajā spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Gagarina kausa čempione Maskavas CSKA pārspēja Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:2.

Mača rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad precīzs bija viesu veterāns Sergejs Mozjakins. Otrās trešdaļas vidū CSKA panāca izlīdzinājumu, atzīmējoties Mihailam Grigorenko. Viesi ātri atguva vadību pēc Andreja Nestrašila vārtu guvuma, taču piecas sekundes pirms pārtraukuma mājinieki atspēlējās otro reizi, šoreiz vārti Maksima Šalunova kontā.

11 minūtes pirms sirēnas Grigorenko realizēja vairākumu, gūstot savus otros vārtus šajā spēlē. Perioda turpinājumā divi CSKA hokejisti saņēma noraidījumus par spēles laika vilcināšanu, bet Maskavas komandas spēlētāji izturēja divus mazākumus un svinēja uzvaru.

CSKA tika pie 28. panākuma 39 spēlēs, Igora Nikitina vadītā vienība ieņem pirmo vietu Rietumos un visā KHL, komandai ir sešu uzvaru sērija. Tikmēr “Metallurg” atrodas devītajā vietā Austrumos ar 18 uzvarām 41 spēlē.

Rītdien tiks aizvadītas deviņas cīņas, bet Rīgas “Dinamo” nākamais mačs norisināsies 26. decembrī plkst. 17:00 tieši pret “Metallurg”.