KHL lūdz Somijai samazināt “Jokerit” hokejistu karantīnas laiku

Helsinku
Helsinku "Jokerit" hokejisti | Foto: Helsinku "Jokerit"

Kontinentālā hokeja līga () sazinājusies ar Somijas veselības un labklājības institūtu ar lūgumu samazināt karantīnas laiku Helsinku “Jokerit” komandai, vēstīts līgas mājaslapā.

Jau ziņots, ka iepriekš netika aizvadīts mačs starp Jāņa Kalniņa pārstāvēto “Jokerit” un Kazaņas “Ak Bars”, jo Somijas galvaspilsētas komanda pirms tam tikās ar Ņižņekamskas “Neftekhimik”, kur vairākiem hokejistiem tika atklāta inficēšanās ar Covid-19.

Lai arī visi Somijas kluba hokejisti bija atkārtoti nodevuši testus un visi rezultāti bija negatīvi, ievērojot vietējo likumdošanu, “Jokerit” pārstāvjiem divas nedēļas jāpavada pašizolācijā, līdz ar ko pārceltas nākamās spēles šajā laikā ar Helsinku kluba dalību.

Balstoties uz informāciju, ka nevienam no “Jokerit” komandas pārstāvjiem nav apstiprināts Covid-19, KHL lūdz Somijas varas iestādēm atcelt karantīnu “Jokerit” vienībai.

Vēlāk tika pārcelti vēl četri Somijas kluba mači, kur viņiem bija jātiekas ar Čerepovecas “Severstal”, Magņitogorskas “Metallurg”, Maskavas apgabala “Vityaz” un Maskavas CSKA.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par