KHL nākotnē varētu pievienoties klubs no Ķīnas

21/05/2015 17:44
Nokopēts

Kontinentālajai hokeja līgai (KHL) nākotnē varētu pievienoties klubs no Ķīnas, aģentūrai TASS izteicās turnīra prezidents Dmitrijs Černišenko.

Laikā, kad KHL prezidents bija Aleksandrs Medvedevs, jau tobrīd bija runas, ka līgai varētu pievienoties kāds klubs no Āzijas, taču tā tas arī nav noticis.

“Āzijas kluba pievienošanās KHL ir iespējama – šobrīd veicam pārrunas ar Ķīnu,” atklāja Černišenko. “Tur ir viens klubs kā potenciālais kandidāts, kas atbilst arī mūsu tehniskajām prasībām. Komanda bāzējas Šanhajā.”

Černišenko uzsvēra, ka Krievijai šobrīd ir īpašas attiecības ar Ķīnu, tāpēc nepieciešams tās izmantot. “Pie viena mums jāsaprot, ka šajā valstī hokejs veidojas tikpat kā no nulles. Tomēr ķīnieši ir gatavi spert lielu soli uz priekšu, kad viņiem tas ir nepieciešams.”

Kā zināms, Ķīnas pilsēta Pekina ir viena no pretendentēm uz 2022.gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanu. Ja tā iegūs tiesības organizēt Olimpiādi, arī hokeja attīstībai šajā valstī būs jāpievērš uzmanība.

Tāpat Černišenko pavēstīja, ka nākamajā sezonā viena no KHL regulārā čempionāta spēlēm varētu notikt Ķīnā.

Kā zināms, tikmēr skaidrības pagaidām nav arī par Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” dalību KHL, bet vienības vadība solījusi, ka tā tiks ieviesta līdz mēneša beigām, sīkāk situāciju nekomentējot.

Trešdien Černišenko apstiprināja, ka nākamsezon KHL vairs nespēlēs Mitišču “Atlant” vienība.

Avots: LETA

Foto: tylerthecreator

KHL
    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.45
4.65
1.54
1.61
4.58
5.47
4.4
3.9
1.75
1.25
6.75
10
3.51
3.82
2.11
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām