KHL neļauj SKA un “Ak Bars” pārcelt šovakar paredzēto spēli

Sanktpēterburgas SKA
Sanktpēterburgas SKA | Foto: Sanktpēterburgas SKA

Lai arī Kontinentālās hokeja līgas () klubi un Kazaņas “Ak Bars” bija gatavi pārcelt savstarpējo spēli, līgas vadība iestājusies pret šādu variantu un mačs tiks aizvadīts šovakar, ziņo “Sport Business Online”.

Jau ziņots, ka pirms divām dienām SKA ar lielām grūtībām savāca sastāvu dalībai spēlē pret Novosibirskas “Sibir”, jo komandā ir liels daudzums ar Covid-19 saslimušo hokejistu. Tika piesaistīti vairāki spēlētāji no jaunatnes komandas, bet viens no treneriem uz soliņa bija SKA viceprezidents Romāns Rotenbergs.

Šajā spēlē SKA hokejistu, kas izgāja laukumā, vidējais vecums bija tieši 21 gads, kas ir jauns turnīra rekords.

Mačā pret “Ak Bars” Sanktpēterburgas vienība arī spēlēs ar rezervistiem. Lai arī Kazaņas kluba vadība bija gatava pārcelt spēli un informēja par to līgu, no KHL atnāca atbilde, ka tas netiks atļauts un mačam jānotiek tam paredzētajā vietā un laikā – šovakar plkst. 19:30 Sanktpēterburgā.

Arī Jaroslavļas “Lokomotiv” apstiprināja, ka šodien paredzētais mačs pret Ņižņekamskas “Neftekhimik” tiks aizvadīts. Iepriekš dzelzceļnieki izlaida trīs spēles, par vienu no tām viņiem tika piešķirts tehniskais zaudējums.

Iepriekš vēstīts, ka Rīgas “Dinamo” ir noteikta karantīna līdz 5. oktobrim. Šī iemesla dēļ 22. septembrī nenotika spēle pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, rītdien netiks aizvadīts mačs pret Maskavas “Dynamo”, bet 29. septembrī – pret Maskavas CSKA.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par