KHL nenokārtotu parādsaistību dēļ diskvalificē “Slovan” amatpersonas

Jurajs Širokijs, sportazinas.com
Jurajs Širokijs jaunākais Foto: KHL.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadība pieņēmusi lēmumu nenokārtotu parādu dēļ diskvalificēt Bratislavas “Slovan” kluba augstākās amatpersonas Juraju Širokiju senioru un Juraju Širokiju junioru, liecina portāla “Championat.com” rīcībā esošā informācija.

Tiek ziņots, ka KHL vairākkārt brīdinājusi “Slovan” vadību par nepieciešamību cieši uzraudzīt parādu dzēšanas grafiku. Slovākijas galvaspilsētas klubs šīs sezonas turnīram tika pielaists ar nosacījumu, ka šie parādi tiks nokārtoti.

“Iepriekš solītā parādu dzēšanas summa netika samaksāta, kā arī šobrīd “Slovan” nav izmaksājusi iekrājušos parādus spēlētājiem vēl par pagājušo sezonu. Ņemot vērā šos apstākļus, ir pieņemts lēmums diskvalificēt “Slovan” vadītājus Juraju Širokiju vecāko un Juraju Širokiju jaunāko. Tāpat klubam aizliegts līdz sezonas beigām noslēgt jaunus līgumus ar spēlētājiem,” teikts KHL preses dienesta paziņojumā.

Jau ziņots, ka parādu dēļ līdzīgu diskvalifikāciju oktobrī saņēma Vladivostokas “Admiral” kluba amatpersonas.

Slovākijas galvaspilsētas klubs ar desmit panākumiem un iekrātajiem 22 punktiem aizvadītajās 29 KHL pamatturnīra spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem desmito pozīciju.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar